top of page

APIE MANE

Ričardas-7.jpg

Sveiki, esu psichologas, šeimos santykių konsultantas Ričardas Pabiržis. Dėkoju, kad apsilankėte mano tinklalapyje.


Visi savo gyvenime greta džiaugsmo ir sėkmės patiriame didesnių ar mažesnių išbandymų bei sunkumų. Ne visada pavyksta su jais susidoroti vien tik savo jėgomis. Jeigu išgyvenate sunkų gyvenimo metą, patiriate asmenines problemas ar nesėkmes šeimoje, poroje, santykiuose su vaikais ar kitais artimaisiais, jums sunku užmegzti ar palaikyti stabilius ilgalaikius santykius, persekioja konfliktai darbe ar gyvenime, jaučiatės nesuprastas jus supančių žmonių, siūlau savo pagalbą.

Mano kabinete, esančiame sostinės centre, nuoširdaus pokalbio metu pabandysime kartu pažvelgti į tai, kas neramina, trikdo ar stabdo jūsų kasdienius darbus, apkartina jausmus, slopina nuotaiką. Pabandysime rasti atsakymus, kurių jūs ieškote.

Psichologija profesionaliai domiuosi jau 15 metų. 2008-aisiais baigiau psichologijos studijos Vilniaus universitete, 2014 m. apsigyniau psichologijos magistro diplomą Vytauto Didžiojo universitete. Šeimos santykių institute ketverius metus studijavau šeimų ir porų psichoterapiją. Šių studijų metu pradėjau privačią savo praktiką, konsultuojant su problemomis susiduriančias šeimas ir poras. Praeityje dirbau istorijos bei politologijos dėstytoju ir mokytoju, dešimtmetį vadovavau leidybos ir spaudos platinimo įmonei, keliolika metų skyriau diplomatinei tarnybai. Tikiu, kad sukaupta įvairiausia gyvenimiška patirtis labai pasitarnauja ir psichologo veikloje: tai leidžia lengviau suprasti ir įsijausti į kasdienes žmonių problemas ir rūpesčius, atrasti šiltą ryšį.

Mano istorija: About Therapy
bottom of page